تبلیغات
شاید این جمعه بیاید شاید... - این همه لشکر آمده به عشق رهبر آمده(بازخوانی 9دی 88)

این همه لشکر آمده به عشق رهبر آمده(بازخوانی 9دی 88)

پنجشنبه 9 دی 1389 12:55 ب.ظ

نویسنده : فدائیان رهبر

به همه چی توهین شد . حتی عکس امام رو هم پاره کردند.

دیگه طاقت مردم تموم شده بود ،نمیدونم شاید یاد اوائل انقلاب افتادند،اونروزهائی که به جرم ریش داشتن یا اینکه مسجد رفتن مردم کتک میخورند و حتی کشته میشدند،اونروزهائی که میریختند توی خیابون های تهران و بچه بسیجی هارو میزدند .

حالا دوباره داشت تکرار میشد ،اگه ریش داشتی کتک میخوردی ،مسجدمیرفتی میسوختی و بچه بسیجی شده بود خار چشم یه عده که نه خدا رو میشناختند نه انقلاب و نه ولایت

اما یه قصه

صدام یه داماد داشت اسمش حسین کامل بود  یه روز اومد کربلا توی صحن حضرت حسین (علیه السلام)گفت تو حسینی من هم حسینم میجنگیم ببینیم کدام پیروز میشه؟؟؟؟!!!!!!

اسلحشو درآورد به سمت گنبد شروع به تیراندازی کرد بعد هم تعدادی از زائرین رو کشت دستور داد گنبد آقا رو به توپ بستند

گذاشت بعد از مدتی برای صدام خبر آوردند دختر و دامادتون به اردن پناهنده شدند صدام هم حکم اعدام آنها را داد.با وساطت های همسر صدام و دیگران قرار شد اونها برگردند و اظهار ندامت کنند و صدام هم کاری باهاشون نداشته باشد .

روزی که وارد عراق شدند در کاخ صدام همه به استقبالشون رفتند حتی خود صدام بعد از مراسم استقبال وخوشوبش کردن ها صدام دستور داد دوتا نوهاشو بیارن و چندتا سگ هار رو هم آوردن دست نوهای خودشو گرفت پرت کرد جلوی سگها و اونهاهم تیکه پاره شدند.

حسین کامل دستگیر شد . شکنجه شد . وآخرهم اعدام .

میدونی چرا این قصه رو گفتم :

عاشورا بود ،مردم گریه میکردند ناله میزدند همه جا شده بود کربلا ولی تهران اونروز واقعا" کربلا بود

یه عده هم اونروزی که روز عزای آزادی خواهان دنیابود برای آزادی کف و سوت زدند ، عزادارهای حسین رو زدند،به حسین فحش دادند و به نائب پسر حسین توهین کردند.

عین روز عاشورا سال 61 .به پدر حسین توهین کردند ووقتی که سر حسین را بریدند غریو ((الله اکبر )) سرداند

قربه الی الله  سر حسین را بریدند.

اما در سال 88دیگه مردم نگاه نکردند . ریختند بیرون داد زدند اعلام انزجار کردند فریاد زدند که دیگه عاشورا تکرار نمیشه .

نمیزاریم رهبرمون ،آقامون ،مرجعمون تنها بیشه شما ها با صدای الله اکبر ...

حالا یک سال گذشته به قولی غبار فتنه خوابید همه چیز روشن و پیدا شده همه میدونند کی خوبه، کی بد.

حالا دیگه اونهائی که گفتند :مردم خداجو در روز عاشورا صدای آزادی خواهی سر دادند،معلوم شده دین ندارند اصلا" عاشورا را نمیشناسند توی قصه ای که گفتم یه حسین اومد جلوی حسین و اون بی ادبی هارو کرد و اونن سرنوشت به سراغش اومد حالا اینجاهم یه حسین کسانی رو که در روز عزای حسین سوت و کف زدند به حسین و عزادارهای حسین حمله کردند و اونها رو کتک زدند مردم خداجو وامت بیدار خواند .

اصلا" دوست ندارم عاقبت این حسین هم مثل حسین قصه ما بشه ولی چه کنیم که سرش به سنگ نمی خوره و نمیخواد قبول کنه که بازیچه دست یه عده شده که نه از حسین،نه از خدای حسین ،نه از دوستان حسین  خوششون نمیاد اصلا" حسین را قبول ندارند و اصالت حرکت حسین رو نمیشناسند.

یزید به حضرت سجاد (علیه السلام) گفت : آیا من راه بازگشت دارم،حضرت جواب داد :بله ،گفت ،چه کارکنم، حضرت فرمود: توبه کن و اظهار ندامت کن ،حضرت عقیله آل پیامبر فرمودند:  عزیز دلم چرا راه بازگشت را به آن نشان دادی ، حضرت سجاد فرمودند:عمه جان او توفیق توبه را ندارد و ما هم باب رحمت خدا هستیم .

و ایکاش حسین دوم راه بازگشت را پیدا کند .

9دی تجلی ولایت مداری و هوشیاری ملت ایران است ، تجلی بزرگی و عظمت ملتی که تاب اهانت به امام و رهبر و و مقتدای خود را ندارد.

 
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: سه شنبه 28 دی 1389 02:17 ب.ظ